Ashley

Náky ty fotenky..Ashley Olsen..

1. října 2007 v 15:40 | lucibuska
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

během focení pro časopis Marie Claire...

28. září 2007 v 18:51 | lucibuska

Ashley jako brunetka

28. září 2007 v 18:45 | lucibuska
img256/9047/n8jc7.jpg //<![CDATA[ setImgWidth(); //]]> img218/9278/17xf3.jpg
----------------------------------------------------------------------
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usklikni pro zvětšení:)
//<![CDATA[ setImgWidth(); //]]>

Nepěkné fotky..

28. září 2007 v 18:44 | lucibuska
tak tady se mi Ash teda vůbec nelíbí*1770*
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Good fotenka.. =)

28. září 2007 v 18:43 | lucibuska
Pěkná fotenka.. =)

s ofinkou..=)

28. září 2007 v 18:42 | lucibuska
Ujde..ale radči at jde od ofinky.. =)

Good účes...

28. září 2007 v 18:41 | lucibuska
taktenhle účes je vážně in *1765*

Ashley s modrýma naušnicema.. =)

28. září 2007 v 18:40 | lucibuska
no Ash jen tak s naušnicema nevidíme,natož s takhle velkýma a barevníma

Ashley..a náky ty fotky....

28. září 2007 v 18:39 | lucibuska
Ashley...na tý první fotce jí to moc nesluší..ale na tý druhý..je to good... =)

Mno... =(

28. září 2007 v 18:38 | lucibuska
Olsen Twins pictureOlsen Twins picture
MNo....jako tentokrát se to moc Ashley nepovedlo....ale cožž každej má někdy ulet že jj?? =)

Ashley v čelence...

28. září 2007 v 18:37 | lucibuska
Moc jí to sluší že jj?? sluší jí to stejně jako v tý kšiltovce.. =)

Ashley v kšiltovce...

28. září 2007 v 18:35 | lucibuska
Ale jako sluší jí to tam že jj?? =)

Další fotky...Ashley Olsen..%)

17. srpna 2007 v 15:41 | lucibuskaaa
Ashley Olsen Picture
Mary-Kate and Ashley
Mary-Kate and Ashley
Zdroj:- Fotky:- seznam.cz
Mix fotek:- Jáá.. xD

Můůůj názorek na Ashley...!!:D

17. července 2007 v 17:03 | lucibuska
Mno...tak jak už aísk víte..tak je mi příjemější M-K Olsen...ale Ashley je táááky moc good..Mám je ráda obě stjeně ale podle stylu(Ve filmu Jeden den v NY) mi je bližšíí....M-K Olsen...Ale Ashley je táák moc dobrá ale štve mě že stjeně jako M-K se v osobním životě neumí moc oblíknout..Tedajim se to líbí..ale jinak sou mooc obě dvě good..tak pááško.. :D

Další fotky..Ashley Olsen...

17. července 2007 v 14:40 | lucibuskaaa

Nějaké fotešky Ashley....

17. července 2007 v 14:39 | lucibuskaaa

Ashley:-klidná,elegantní,vážná a seriózní

17. července 2007 v 14:38 | lucibusjkaa...
Nápaditá, chytrá, chápavá, talentovaná a plná života "starší" Olsenka často ochotně vystupuje ze záře reflektorů.
Když byly dvojčata Olsenovi ještě malé děti, lidé začali zaznamenávat výrazné rozdíly meza Ashley a Mary-Kate. Mimo toho, že je o celé 2 minuty starší, "velká sestra" Ashley se už od záčátku jevila jako to dvojče,které má rádo cukr, koření a všechno hezké. "Mary-Kate vždycky milovala, když mohla být s koňmi, jezdit na koních a být venku," pamatuje si Ashley. "Já sem vždycky chtěla tancovat, brát lekce baletu a nosit fantastické taneční kostýmy.Domnívám se, že jsem byla taková holčičí-holčička."
Holčičí-holčička, vážná a tradiční dívka- to byly role, které jí vždy připadaly v rodině Olsenových. Dokonce lidé, kteří s dvojčaty Olsenovými pracovali, okamžitě zaznamenali jejich odlišnosti. Adam Cooper, jeden ze spisovatelů pro film New York Minute, byl ohromen, jak vážná Ashley byla. "Ashley je rozhodně ta tišší sestra," říká Adam. "Je méně okázalá a nemá ráda,když vyčnívá z davu. Můžete to vidět v jejich stylech oblékání a v jejich make-upu. Ashley je někdo, kdo rád splývá s davem."
Herec Andy Rychter, který hraje Benniho v New York Minute, souhlasí, že zatímco si jsou sestry jedna druhé podobné, mají jasné osobní odlišnosti. "Rozdíl je ve tvaru jejich obličejů a nosu," připomíná Andy. "Může být těžké rozeznat jejich odlišnosti zrakem, ale když jednou sedíte a povídáte si s Ashley, vždycky víte, že je to Ashley. Byla vždycky trochu stydlivější a vážnější."
A tato vážnost byla více evidentní, když byla Ashley jen o rok starší. John Stamos si pamatuje, že když scény potřebovaly slzy nebo trucování, Ashley byla to dvojče, které bylo požadováno k hraní. "Uměla udělat ty nejsmutnější oči," vzpomíná. " Kdykoliv jsme jí potřebovali pro vážné scény, byla vždy připravena s těmato smutnýma očima."
Teď, když vyrostla, je ještě ta sestra, která je více starostlivá. Například když přišel čas, rozhodnout se o vysoké škole, Ashley bojovala se strachem a pochybnostmi. "Když jsem šla vyplnit všechny papíry pro vysokou, nemohla jsem vyřešit, co chci jako hlavní předmět. Věděla jsem že chci studovat něco s obchodem a filmem, ale taky sem myslela,že bych ráda zkusila něco s psychologií. Jsem fascinovaná kolik existuje zajímavé práce, ale já chci také studovat. Ale rozrušovalo mě, že jsem si nebyla jistá, co chci dělat. Cítila jsem,že bych si měla být už jistá."
Ačkoli M-K a Ash trvají na tom, že jsou obě stejně otevřené a přátelské, přátelé a fanoušci stejně říkají, že Ashley je to více introvertnější dvojče. Fanoušci, kteří je potkali na veřejnosti tvrdí, že zatímco M-K je dychtivá po konverzaci, Ash má tendence k stydlivosti z pozornosti. A zatímco M-K miluje, když jde ven tancovat s přáteli, Ash zůstává doma, nebo plánuje klidná setkání se svými nejbližšími. "Dávám přednost klidné večeří s kamarádkami," připouští. "Přemáhá mě, když jsem venku s mnoha lidmi. Pro mě je hezčí, když jsou věci klidnější, mírnější a mírnější."
Ashley byla vždy ty sestra, která byla méně spokojená, když fotografové začínali fotit a rozhovory začínali vlezlou otázkou. "Mám ráda, když je můj osobní život soukromý a neveřejný," říká vážně. "Když jste na očích veřejnosti, lidé si myslí, že se vás mohou ptát na všechno a vy musíte odpovídat. Ale pro mě�.jednoduše věřím, že jsou některé věci, které nemusím sdílet s celým světem. Své pocity sdílím se svými přáteli a rodinou."
A to také zahrnuje diskusi o Ashleyiném dlouhém vztahu s jejím přítelem Mattem. Zatímco fotografové jsou vždy připravení vyfotografovat pár procházející se spolu nebo držící se spolu za ruce, Ashley odmítá odpovídat na otázky o jejím romantickém životě. "Prostě jsou věci, o kterých nechci, aby věděl celý svět," říká rozhodně. "Snad budou naši fanoušci šťastní, když budou vědět, že já jsem šťastná. Opravdu nerada mluvím o svém osobním životě."
Ashley připouští, že co se týče módy, preferuje velmi ženský vzhled. Miluje nosit vlasy volně rozpuštěné a přichyluje se k blůzám a uvolněným sukním. Je mnohem pravděpodobnější zastihnout Ashley nosící bledé, jemné barvy, jako je růžová, fialová a bleděmodrá, miluje květinové potisky jemné barvy.
Ale Ashley také miluje hladké, rafinované, kultivované a elegantní šaty. Když dorazila na "Oprah" Ash se vyparádila do ohromující hedvábné zlaté blůzy a lesklé sukně. "Ráda se oblékám jako dospělá," říká. "Když jdu na veřejnost ráda působím vyzrále a dospěle a je pravda, že podle toho jak se oblékáte, si lidé často o vás udělají první dojem. Takže když chci být brána vážně a seriózně jako herečka a studentka, chci se obléknout seriózně."
Během jejích zaneprázdněných školních dní na New Yorkské Universitě, by mohla být Ashley často spatřena běžící městem ve svých abnormálně velkých slunečních brýlích a v ohebném klobouku, ale Ashley vždycky vypadá žensky a kultivovaně, vybírá si džíny, vysoké boty a roztomilé svetříky.
Ať už pracuje u filmu nebo na čtvrtletní eseji, Ashley vždycky věnuje pozornost, tomu jak vypadá.Ashley a její sestra obě cítí těsné a soudružné pouto mezi sebou a se zbytkem Olsenovi rodiny. Ale teď, když je jim 18, poznávají, že dospívají , a jsou připraveny rozšiřovat svou značku po světě. "Nevím, jestli budu vždy pracovat se svou sestrou," dodává. "Někdy si myslím, že bych možná chtěla dělat něco vlastního, vidím herečky jako Scarlet Johannson v �Ztraceno v překladu� nebo Kirsten Dunst ve �Věčném svitu neposkvrněné mysli� a myslím, že bych milovala hrát role jako tyto. Ne nutně velké role, ale opravdu zajímavé role ve filmech, které sdělují opravdové a jedinečné příběhy.
Když V�bor Hollywoodského Chodníku Slávy oznámila, že by měly dostat ocenění - hvězdu "The Olsen Twins", Ashley okamžitě vyjasnila, že ona a její sestra dávají přednost tomu, aby byly brány jako 2 odlišné osoby. "Není to tak, že jsme neoceňovaly váženost," reaguje. "Je to jen tak, že jsme 2 lidé, a myslíme si že by bylo milé být uznávané jako 2 osoby. Výbor to později změnil a na oceňované hvězdě byl nápis "Mary-Kate and Ashley Olsen" , ale Ashley si nicméně myslí, že 2 hvězdy by byly vhodnější.
Ale v minulém půlroce Ashley odsunula svůj obchodnický život aby mohla pomáhat své sestře Mary-Katy v jejím boji s anorexií. Ash zrušila všechny schůzky a osobní plány v New Yorku a odletěla zpět do Kalifornie, aby podpořila M-K. "Když se něco děje s mojí sestrou, budu tady pro ní."
Zatímco si Ashley užívá buď sama nebo s přáteli, její nejlépe strávený čas je s její sestrou a když přijde na sesterskou lásku, překypuje slovy o krásném vztahu, který sdílí s M-K. "Jak skvělé je být neustále se svým nejlepším přítelem?" ptá se. "Jsme nejlepší přátelé a sdílíme spolu naše nejtajnější myšlenky. Můžeme si navzájem dokončovat věty a občas víme, co si ta druhá myslí. Někdy mi M-K zatelefonuje, něco řekne a já si říkám �Myslela jsem na úplně to samé!� Vypadá to, že jsme vždy na stejné vlně a to znamená, že vždy budeme mít spolu něco speciálního.

Malé schrnutá o Ashley...

17. července 2007 v 14:37 | lucibuskaaa
jméno: Ashley Fuller Olsen
datum narození: 13.6.1986
místo narození: Sherman Oaks, Sand Fenando Valley, Californie, USA
znamení: blíženci
barva očí: modro zelená
barva vlasů: přírodní blondýnka
povaha: tichá a upřímná
hobby: tanec (balet, hip-hop, swing) , tenis, golf, kino
zbírá: plyšové medvídky
píše: pravou rukou
výška: 163 cm
hlas: nižší něž má Mary-Kate
popsala by se jako: milá
povinnosti: vysávání,úklid svého pokoje a péče o psy
oblíbený sport: fotbal,golf, jóga, tenis
oblíbený druh oblečení: rifle a malý top
oblíbený módní návrhář: Oscar De La Renta
doplňky,bez kterých se neobejde: náhrdelníky a prstýnky
oblíbený účes: rozpuštěné vlasy
oblíbená obuv: sandále
oblíbený druh knih: klasické
oblíbená kniha: Myši a lidé
oblíbený školní předmět: angličtina
nejméně oblíbený předmět: matematika
mimoškolní aktivity: plavání, fandění
oblíbená písnička: "Do You Want To Do" od Francze Ferdinanda
oblíbený film: Ever After
oblíbený seriál: Přátelé
oblíbený herci: Brad Pitt, Tom Cruise, Ben Afleck
oblíbené herečky: Sandra Bullock, Meg Ryan, Drew Barrymore
oblíbené obchody: LA-Fred Segal,Miu Miu. . . . New York-Scoop, Irene Wong
oblíbený zábavný park: Knott´s Berry Farm
oblíbené místo v Austrálii: Eiffelova vež
oblíbená barva: žlutá, růžová, purpurová, modrá
oblíbené zvíře: její pes Luccy
oblíbené jídlo: špagety
oblíbený nápoj: džus
oblíbená zmrzlina: čokoládová
oblíbené jídlo na Den Díkuvzdání: sladké pečené brambory s nějakými cukrovinkami
oblíbená Japonská kuchyně: sushi
oblíbený svátek: vánoce
její současné vozidlo: černý Range Rover
co dělá nejradši: nakupuje
co je podle ní na herectví nejlepší: cestování,poznávání nových lidí
co by chtěla dělat v budoucnosti : pokud nebude hrát,chtěla by být tanečnicí,ředitelkou nebo režisérkou
nesnáší: květák

Životopis:Ashley Fuller Olsen se narodila v pátek 13. ve znamení blíženců, a je o dvě a půl minuty starší než její sestra Mary-Kate. Když bylo Ashley devět měsíců, matka vzala ji i její sestru na konkurz do seriálu Full House (Plný dům).Sestry konkurz vyhrály a tak se až do jejich devíti let dělily o roli hlavní hrdinky Michelle Taner.Ashley byla ostýchavá a tak hrála spíše vážné a hromadné scény,kdežto extrovertní Mary-Kate hrála scény spíše komické a veselé. Již během seriálu stačily sestry založit úspěšnou společnost Dualstar Production Group a pod ní natáčely své první filmy. Jejich otec jim po skončení Full House najal jejich tiskového mluvčího Roberta Thorna. Ashley Olsen natočila společně se svou sestrou mnoho méně či více úspěšných filmů, v poslední době se ale sestry rozhodly vyrazit každá na svou sólovou dráhu.

Co na sebe Ashley prozradila Haper´s Bazaaru?

17. července 2007 v 14:36 | lucibuskaaa
Na své první obálce časopisu Haper´s Bazzaar bez své sestry Mary-Kate.Tento magazín nazývá Ashley "novou módní ikonou budoucnosti" a upozorňuje na zálibu dvojčat ve vagabundském stylu, který byl popsán jako "oblékání jako ze smetiště" a "boho styl".
"Na mou duši ani nevím, proč jsme se tak začaly oblékat" řekla Ash. "Rády nosíme velké oblečení nadměrných velikostí, oblékání je přeci celé o zábavě, největší kompliment, který mi můžete říct je "obdivuhodné"
Módní návrhář Christian Dior-John Galliano řekl, že Olsenky inspirovaly jeho novou podzimní kolekci. "to je fakt cool, že můžeme ovlivnit něco takového" říka Ashley, která se svou sestrou vlastní módní značku mary-kateandashley
Ashley magazínu zdělila také své nojoblíbenější módní návrháře-těmi jsou Marc Jacobs, Chanel, Stella McCartney a Calvin Klein. "Nepamatuji si, kdy to přesně začalo, ale v obchodech si vždycky vyberu ty nejdražší kousky oblečení. Na tohle jsem opravdu dobrá" říká se smíchem Ash.

Dotazník Ashley...

17. července 2007 v 14:35 | lucibuskaa
celé jméno: Ashley Fuller Olsen
narozena: pátek 13.června 1986
barva očí: modrozelená
barva vlasů: blond
oblíbené jídlo: sýrová pizza, brokolice
oblíbený sport: tennis, golf, jóga
hobby: tanec, přátelé a nakupování
budoucnost: chtěla by dál pracovat jako herečka
výška: 163 cm
píše: pravou rukou
oblíbený film: Pravá blondýnka
její auto: černý Range Rover
 
 

Reklama