School.. :D

13. července 2007 v 8:43 | lucibuska |  Fotky Olsenek
Ještě před tím, než se Mary-Kate a Ashley začaly učit číst a psát, vzala si je během natáčení seriálu "Full House" do parády studiová učitelka Adria Later. Ta měla za úkol, aby se maličké Olsenky v natáčecích studiích cítily jako doma a vštípila holkám základy, toho, jak se chovat před kamerami.

Když skončilo natáčení Full House MKA začaly navštěvovat soukromou střední školu Campbell Hall v Severním Hollywoodu (Los Angeles). (>>
fotky ze školní ročenky) V květnu 2004 M-K a Ash maturovaly na střední škole (>>fotky ze maturitního ceremoniálu) a následně úspěšně složily přijímací zkoušky na New Yorkskou Universitu (dále jen NYU).

V září 2004 Mary-Kate a Ashley Olsen na NYU nastoupily do prvního ročníku. Mary-Katiným hlavním předmětem je fotografie a v rámci studia také spolupracuje se známou fotografkou Annie Leibowitz. Ashley si jako hlavní předmět vybrala módní návrhářství (spolupracuje se Zacem Posenem) ale mezi její další předměty patří např. i psychologie. V prvním ročníku Olsenky navštěvovaly i kurz italštiny.
Obě dívky každý rok na NYU musí splnit požadovaných 32 kreditů, které mohou získat v rozličných seminářích (od seminářů zaměřených na humanitní vědy, sociální studia, tvůrčí psaní nebo matematiku).
Po prázdninách M-K a Ash nastupují na NYU do druhého ročníku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama