Mary-Kate: trendová,pošetilá,otevřená

17. července 2007 v 16:47 | lucibuskaaaa |  Mary-Kate
Mary-Kate: trendová,pošetilá,otevřená:-
"Mladší" ze sester Olsenových čelila mnoha strastím a bojům, ale je zpět a užívá si na plno života!

Přes půl roku viděla jedna z Olsenek své jméno v časopisech a novinách mnohem více než ta druhá-tmavovlasá Mary-Kate bojovola veřejný zápas s anorexií a její boj a uzdravení byly předmětem stovek článků po celém světě. Čelila silnému mediálnímu tlaku, když odešla na New Yorkskou Universitu a vrátila se domů,aby nějáký čas strávila se svou rodinou - mnoho lidí se obávalo, že znovu upadne a bude zase utrápená z poruchy přijímání potravy a že si zničí zdraví. Během těchto obtížných měsíců byla Mary-Kate vždy šťastná, že má svou "velkou" sestru, o kterou se může opřit. "Jsme tu vždy pro sebe navzájem a vždy se navzájem utěšujeme," říká Ashley. "Moje sestra je nejdůležitější osobou v mém životě a vždycky budeme mít mezi sebou silné pouto."
Mary-Kate se poprvé stala centerm mediálního rozruchu, když se začaly v časopisech objevovat její fotky-fotky, které ukázaly její na kost vyhublou postavu a ona vstoupila do léčebné kliniky,aby jí pomohli s její nemocí. M-K vstoupila do léčebného zařízení v Utahu, kde přijala léčbu a její zdraví se soustavně zlepšovalo.
Ačkoli byla ještě slabá na propuštění,M-K pokračovala podle svých plánů,aby se přopjila ke své sestře na New Yorkskou Universitu. Fotografové vypustili fotky M-K v New Yorku obvykle držící obrovský pohár kafe ze Starbucks. "Dobře se starám o sebe a své zdraví", říkala nedávno v rozhovorech."Hodně se starám o to,co jím a sem na sebe velmi pozorná."
Ačkoli jejich sesterské pouto je nesmírně silné, Mary-Kate věří, že jí boj s anorexií udělal silnější a samostatnou. "V tomto půlroce jsem se o sobě mnoho naučila," uvažuje."Měla jsem hodně času na přemýšlení o tom, co chci od života a jak chci žít svůj život. Ačkoli bych rozhodně nechtěla tyto měsíce vrátit zpět, myslím, že pomohly ze mě udělali silnější ženu."
Pro Mary-Kate bylo vždy důležité být osobitou. "Jak jsme starší, začíná být pro nás mnohem důležitější vytvářet si vlastní identity," říká. "Na příklad já mám ráda kreslení, malování, fotografie a miluju vaření. Ashley nemá tyto věci ráda. Máme rozdílné zájmy, ale to neznamená, že nemáme stejné cíle. Navzájem si rozumíme a veříme ve stejné věci, ale máme své vlastní identity. A pokud nás respektujete jako obchodnice a shopné mladé ženy, pak si myslíme,že byste měli být shopní poznat, že jsme jednotlivci."
Navzdory závažné povaze jejího onemocnění a odhodlání být silná žena, M-K je sourozenec s pošetilejší povahou, ta, která když vystupuje, ukazuje znaky přirozené komičnosti. Ve skutečnosti, John Stamos si ji pamatuje jako malé děvčátko, které všechny rozesmálo. "Byla jediná, která dělala většinu opravdu směšných scének, protože to byla nejlegračnější málá holčička, jakou ste kdy viděli," říká. "Mohla se potrhat smíchy jen koukáním na někoho. Dělala nejlegračnější obličeje-vypadala,že ví, že lidi rozesmívá a opravdu to chtěla."
Herec Andy Richter souhlasí a považoval za velmi těžké nesmát se kdykoliv potkal M-K na natáčení filmu New York Minute. "Miluje smích a miluje rozesmívat ostatní lidi," vzpomíná.
Pošetilá stránka její povahy se změnila v trochu divokou- M-K je ta Olsenka, která má sklon milovat dobrodružství a vzrušení. V New Yorku, kde M-K a Ashley navštěvují New Yorkskou Universitu, Mary-Kate získala reputaci pozdně-noční party dívky, trávící večery tancováním v místních klubech s kamarády, zatímco Ashley zůstává doma a studuje. Ale zatímco připouští lásku k nočnímu životu, říká, že jednoduše miluje dobrou zábavu. " Mý přátelé a já méme rádi dobrodružství. Máme rádi společné dovolené a zkoušení nových vzrušujících věcí.Mám ráda legraci-Ashley také,ale je trochu víc důmyslnější než já. Rádi říkáme, že Ashley si vzala jednu osobnost a já ty ostatní. Já jsem rozhodně pošetilejší povaha.
Mary-Kate připoští, že je vždy ta "méně rafinovaná a kultivovaná sestra". "Byla jsem uličnice," říká. "Dostala sem svého koně když mi bylo pouhých 8. Byla jsem otevřená. Miluju být venku. Ashley preferuje tanec a tišší aktivity."
Když příjde na její osobní život, je M-K mnohem více otevřenější než její sestra Ashley. Během jejího vztahu s Davidem Katzenbergem, byl pár často vyfotografován objímající se na veřejnosti. Téměř každý den se vynořovaly nové pověsti:že ona a David jsou zase spolu, že jsou jen přátelé. "Když jste v tomhle byznysu,prostě se to stává.Lidi zajímá všechno. Nebudu zakrývat. Já jsem přece já, dělám všechno,co dělám."
Mary-Kate je také divoká povaha v módě. Oddaný stoupenec úsporných obchodů a second-handů, M-K vždycky zkouší nemožné a pobuřující styly překračující meze a hledá výrazné barvy. "Jsem červený typ dívky," připouští. "Mám opravdu ráda silné, jasné, vyčnívající a rozzářené barvy."
"Nerada vypadám jako všichni ostatní," říká. "Když jdu nakupovat, vždycky si vybírám ty nejšílenější věci a mý přátelé se smějí,co sem si to jen vybrala. Pak když si to zkusím, každý říká 'Wow,vypadá to skvěle!Taky bych si to přála!' Také ráda riskuju v módě-to je to,co dělá oblékání tak zábavným."
A když se baví módou,ráda se cítí pohodlně- to je důvod,proč M-K můžete vidět jen vyjmečně v čemkoliv jiném,než jsou ploché pohodlné boty. "Oh, nenávidím podpatky!," říká. "Jak je jen nenávidím. Myslím, že je to ten nejhorší vynález." Mary-Kate je mnohem šťasnější, když si může nazout obrovský pár pohodlných ošklivých bot nebo obnošených tenisek.
Není pochyb,že za poslední půlrok M-K "vyrostla", tato osumnáctka si je jístá, že její budoucnost je světlá. "Je mi jen 18,takže doufejme,že budu mít před sebou dlouhý život, který bude plný dobrodružství, dobrých časů a skvělých experimentů," říká s úsměvem. "Chci zkusit být šťastná. Ve své budoucnosti se soustředím na štěstí, zdaví a lásku."
Mary-Kate ví,jak je důležité mít někoho, o koho by se mohla opřít, a v Ashley našla nejlepšího přítele,opravdového fanouška a skutečnou podporu."Ashley mě nikdy nenechá dole" říká M-K. "Ostatní lidé tu nemusí být vždycky,když je potřebuju, ale Ashley je tady vždycky.Cítím s ní spojení v milionu zvláštních zvyklostí. Myslím, že je možné, že nebudeme chtít vždy pracovat spolu-možná jednoho dne budeme dělat rozdílné projekty, možná ji jednoho dne budu režírovat ve filmu, nebo ona mě- ale cokoliv budeme dělat,vždy budeme vědět,že máme jedna druhou. To je to,proč sme šťastné-žádná z nás nebůže být sama,protože se máme navzájem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama