Červenec 2007

Fotenky....:D!!!

17. července 2007 v 16:49 | lucibuskaaa |  Mary-Kate


Mary-Kate: trendová,pošetilá,otevřená

17. července 2007 v 16:47 | lucibuskaaaa |  Mary-Kate
Mary-Kate: trendová,pošetilá,otevřená:-
"Mladší" ze sester Olsenových čelila mnoha strastím a bojům, ale je zpět a užívá si na plno života!

Přes půl roku viděla jedna z Olsenek své jméno v časopisech a novinách mnohem více než ta druhá-tmavovlasá Mary-Kate bojovola veřejný zápas s anorexií a její boj a uzdravení byly předmětem stovek článků po celém světě. Čelila silnému mediálnímu tlaku, když odešla na New Yorkskou Universitu a vrátila se domů,aby nějáký čas strávila se svou rodinou - mnoho lidí se obávalo, že znovu upadne a bude zase utrápená z poruchy přijímání potravy a že si zničí zdraví. Během těchto obtížných měsíců byla Mary-Kate vždy šťastná, že má svou "velkou" sestru, o kterou se může opřit. "Jsme tu vždy pro sebe navzájem a vždy se navzájem utěšujeme," říká Ashley. "Moje sestra je nejdůležitější osobou v mém životě a vždycky budeme mít mezi sebou silné pouto."
Mary-Kate se poprvé stala centerm mediálního rozruchu, když se začaly v časopisech objevovat její fotky-fotky, které ukázaly její na kost vyhublou postavu a ona vstoupila do léčebné kliniky,aby jí pomohli s její nemocí. M-K vstoupila do léčebného zařízení v Utahu, kde přijala léčbu a její zdraví se soustavně zlepšovalo.
Ačkoli byla ještě slabá na propuštění,M-K pokračovala podle svých plánů,aby se přopjila ke své sestře na New Yorkskou Universitu. Fotografové vypustili fotky M-K v New Yorku obvykle držící obrovský pohár kafe ze Starbucks. "Dobře se starám o sebe a své zdraví", říkala nedávno v rozhovorech."Hodně se starám o to,co jím a sem na sebe velmi pozorná."
Ačkoli jejich sesterské pouto je nesmírně silné, Mary-Kate věří, že jí boj s anorexií udělal silnější a samostatnou. "V tomto půlroce jsem se o sobě mnoho naučila," uvažuje."Měla jsem hodně času na přemýšlení o tom, co chci od života a jak chci žít svůj život. Ačkoli bych rozhodně nechtěla tyto měsíce vrátit zpět, myslím, že pomohly ze mě udělali silnější ženu."
Pro Mary-Kate bylo vždy důležité být osobitou. "Jak jsme starší, začíná být pro nás mnohem důležitější vytvářet si vlastní identity," říká. "Na příklad já mám ráda kreslení, malování, fotografie a miluju vaření. Ashley nemá tyto věci ráda. Máme rozdílné zájmy, ale to neznamená, že nemáme stejné cíle. Navzájem si rozumíme a veříme ve stejné věci, ale máme své vlastní identity. A pokud nás respektujete jako obchodnice a shopné mladé ženy, pak si myslíme,že byste měli být shopní poznat, že jsme jednotlivci."
Navzdory závažné povaze jejího onemocnění a odhodlání být silná žena, M-K je sourozenec s pošetilejší povahou, ta, která když vystupuje, ukazuje znaky přirozené komičnosti. Ve skutečnosti, John Stamos si ji pamatuje jako malé děvčátko, které všechny rozesmálo. "Byla jediná, která dělala většinu opravdu směšných scének, protože to byla nejlegračnější málá holčička, jakou ste kdy viděli," říká. "Mohla se potrhat smíchy jen koukáním na někoho. Dělala nejlegračnější obličeje-vypadala,že ví, že lidi rozesmívá a opravdu to chtěla."
Herec Andy Richter souhlasí a považoval za velmi těžké nesmát se kdykoliv potkal M-K na natáčení filmu New York Minute. "Miluje smích a miluje rozesmívat ostatní lidi," vzpomíná.
Pošetilá stránka její povahy se změnila v trochu divokou- M-K je ta Olsenka, která má sklon milovat dobrodružství a vzrušení. V New Yorku, kde M-K a Ashley navštěvují New Yorkskou Universitu, Mary-Kate získala reputaci pozdně-noční party dívky, trávící večery tancováním v místních klubech s kamarády, zatímco Ashley zůstává doma a studuje. Ale zatímco připouští lásku k nočnímu životu, říká, že jednoduše miluje dobrou zábavu. " Mý přátelé a já méme rádi dobrodružství. Máme rádi společné dovolené a zkoušení nových vzrušujících věcí.Mám ráda legraci-Ashley také,ale je trochu víc důmyslnější než já. Rádi říkáme, že Ashley si vzala jednu osobnost a já ty ostatní. Já jsem rozhodně pošetilejší povaha.
Mary-Kate připoští, že je vždy ta "méně rafinovaná a kultivovaná sestra". "Byla jsem uličnice," říká. "Dostala sem svého koně když mi bylo pouhých 8. Byla jsem otevřená. Miluju být venku. Ashley preferuje tanec a tišší aktivity."
Když příjde na její osobní život, je M-K mnohem více otevřenější než její sestra Ashley. Během jejího vztahu s Davidem Katzenbergem, byl pár často vyfotografován objímající se na veřejnosti. Téměř každý den se vynořovaly nové pověsti:že ona a David jsou zase spolu, že jsou jen přátelé. "Když jste v tomhle byznysu,prostě se to stává.Lidi zajímá všechno. Nebudu zakrývat. Já jsem přece já, dělám všechno,co dělám."
Mary-Kate je také divoká povaha v módě. Oddaný stoupenec úsporných obchodů a second-handů, M-K vždycky zkouší nemožné a pobuřující styly překračující meze a hledá výrazné barvy. "Jsem červený typ dívky," připouští. "Mám opravdu ráda silné, jasné, vyčnívající a rozzářené barvy."
"Nerada vypadám jako všichni ostatní," říká. "Když jdu nakupovat, vždycky si vybírám ty nejšílenější věci a mý přátelé se smějí,co sem si to jen vybrala. Pak když si to zkusím, každý říká 'Wow,vypadá to skvěle!Taky bych si to přála!' Také ráda riskuju v módě-to je to,co dělá oblékání tak zábavným."
A když se baví módou,ráda se cítí pohodlně- to je důvod,proč M-K můžete vidět jen vyjmečně v čemkoliv jiném,než jsou ploché pohodlné boty. "Oh, nenávidím podpatky!," říká. "Jak je jen nenávidím. Myslím, že je to ten nejhorší vynález." Mary-Kate je mnohem šťasnější, když si může nazout obrovský pár pohodlných ošklivých bot nebo obnošených tenisek.
Není pochyb,že za poslední půlrok M-K "vyrostla", tato osumnáctka si je jístá, že její budoucnost je světlá. "Je mi jen 18,takže doufejme,že budu mít před sebou dlouhý život, který bude plný dobrodružství, dobrých časů a skvělých experimentů," říká s úsměvem. "Chci zkusit být šťastná. Ve své budoucnosti se soustředím na štěstí, zdaví a lásku."
Mary-Kate ví,jak je důležité mít někoho, o koho by se mohla opřít, a v Ashley našla nejlepšího přítele,opravdového fanouška a skutečnou podporu."Ashley mě nikdy nenechá dole" říká M-K. "Ostatní lidé tu nemusí být vždycky,když je potřebuju, ale Ashley je tady vždycky.Cítím s ní spojení v milionu zvláštních zvyklostí. Myslím, že je možné, že nebudeme chtít vždy pracovat spolu-možná jednoho dne budeme dělat rozdílné projekty, možná ji jednoho dne budu režírovat ve filmu, nebo ona mě- ale cokoliv budeme dělat,vždy budeme vědět,že máme jedna druhou. To je to,proč sme šťastné-žádná z nás nebůže být sama,protože se máme navzájem."

Malé schrnutí o M-K...

17. července 2007 v 14:56 | zjkl |  Mary-Kate
jméno: Mary-Kate Olsen
datum narození: 13.6.1986
místo narození: Sherman Oaks, Californie ,USA
znamení: blíženci
barva očí: modro zelená
barva vlasů: blond
povaha: přátelská

sbírá: svíčky

hobby: jízda na koni, jóga, kino

oblíbené oblečení: džíny, pohodlný top a kabelka

oblíbený účes: rozpuštěné vlasy a "koňský ohon"

oblíbené zvíře: kůň

oblíbené jídlo: pizza

oblíbené pití: džus

oblíbená barva: kaštanové hnědá, modrá

cíl do budoucna: pokud nebudu hrát, chtěla bych profesionálně závodit na koních

chce být: žokejkou

oblíbený sport: fotbal, kicbox

nesnáší: květák, cibuli

miluje: Toma Cruise

ráda mlsá: Jahodovou zmrzlinu

nejoblíbenější předmět: tvůrčí psaní, angličtina

předmět, který nesnáší: matematika

co nejradši dělá: nakupuje

oblíbená kniha: Oliver twist

Dotazník M-K....

17. července 2007 v 14:55 | fvghjbn |  Mary-Kate
datum narození: pátek 13.6.1986, dvě minuty po Ashley
místo narození: Sherman Oaks, California
píše: levou rukou
oči: modrozelené
vlasy: tmavě blond
výška: 160cm
v budoucnu by chtěla být: žokejkou, herečkou
popsala by se jako: tvrdohlavá
oblíbená barva: modrá
koníček: ježdění na koni
současný vozidlo: zelený Range Rover
oblíbený předmět: angličtina, tvůrčí psaní
neoblíbený předmět: matematika
oblíbený účes: rovné rozpuštěné vlasy
oblíbené boty: sandále
nejoblíbenější činnost: nakupování
na hraní má nejradši: cestování
hraje: komické role
oblíbený natočený film: Sestry v akci


Madrid Photocall Mary-Kate

17. července 2007 v 14:53 | lucka. |  Mary-Kate


Další fotky..:D:D:D

17. července 2007 v 14:50 | lucibuska.... |  Mary-Kate


Fotky..003!!

17. července 2007 v 14:49 | lucibuskaa |  Mary-Kate
gfdhdf

Fotky....2!!:D................

17. července 2007 v 14:45 | lucibuska.. |  Mary-Kate
jhghfg

,,Divoká" Mary-Kate...

17. července 2007 v 14:44 | lucibuskaaa |  Mary-Kate
několik dní po klidné oslavě svých 19.narozenin a ashley a rodinou,mary-kate olsen 17.čevna v jednu hodinu ráno přišla bez své sestry do new yorského klubu bungalow 8 na trochu jiný druh párty.
do klubu dorazila v bílích piléhavých šatech ve společnosti svých přátel a modelky Natalie Vodianové.
v klubu si mary-kate od někoho vypůjčila kovbojský klobouk,kouřila cigarety,usrkávala šapmaňské a tančila na písně J.Lo. . . . . . . .
. . . . . . o něco později,když už byl odnesen dort,mary-kate ve tři hodiny ráno vyčerpaná opustila klub v doprovodu svých přátel a bodyguardů. . . .
její tiskový mluvčí k tomu řekl:"zasloužila si trochu "vypustit páru" a pobavit se"(podle mně má pravdu)

M-K a její změny...

17. července 2007 v 14:42 | lucibuska |  Mary-Kate

Foto...01..

17. července 2007 v 14:41 | lucibuskaaa |  Mary-Kate
mhgmh

Další fotky..Ashley Olsen...

17. července 2007 v 14:40 | lucibuskaaa |  Ashley

Nějaké fotešky Ashley....

17. července 2007 v 14:39 | lucibuskaaa |  Ashley

Ashley:-klidná,elegantní,vážná a seriózní

17. července 2007 v 14:38 | lucibusjkaa... |  Ashley
Nápaditá, chytrá, chápavá, talentovaná a plná života "starší" Olsenka často ochotně vystupuje ze záře reflektorů.
Když byly dvojčata Olsenovi ještě malé děti, lidé začali zaznamenávat výrazné rozdíly meza Ashley a Mary-Kate. Mimo toho, že je o celé 2 minuty starší, "velká sestra" Ashley se už od záčátku jevila jako to dvojče,které má rádo cukr, koření a všechno hezké. "Mary-Kate vždycky milovala, když mohla být s koňmi, jezdit na koních a být venku," pamatuje si Ashley. "Já sem vždycky chtěla tancovat, brát lekce baletu a nosit fantastické taneční kostýmy.Domnívám se, že jsem byla taková holčičí-holčička."
Holčičí-holčička, vážná a tradiční dívka- to byly role, které jí vždy připadaly v rodině Olsenových. Dokonce lidé, kteří s dvojčaty Olsenovými pracovali, okamžitě zaznamenali jejich odlišnosti. Adam Cooper, jeden ze spisovatelů pro film New York Minute, byl ohromen, jak vážná Ashley byla. "Ashley je rozhodně ta tišší sestra," říká Adam. "Je méně okázalá a nemá ráda,když vyčnívá z davu. Můžete to vidět v jejich stylech oblékání a v jejich make-upu. Ashley je někdo, kdo rád splývá s davem."
Herec Andy Rychter, který hraje Benniho v New York Minute, souhlasí, že zatímco si jsou sestry jedna druhé podobné, mají jasné osobní odlišnosti. "Rozdíl je ve tvaru jejich obličejů a nosu," připomíná Andy. "Může být těžké rozeznat jejich odlišnosti zrakem, ale když jednou sedíte a povídáte si s Ashley, vždycky víte, že je to Ashley. Byla vždycky trochu stydlivější a vážnější."
A tato vážnost byla více evidentní, když byla Ashley jen o rok starší. John Stamos si pamatuje, že když scény potřebovaly slzy nebo trucování, Ashley byla to dvojče, které bylo požadováno k hraní. "Uměla udělat ty nejsmutnější oči," vzpomíná. " Kdykoliv jsme jí potřebovali pro vážné scény, byla vždy připravena s těmato smutnýma očima."
Teď, když vyrostla, je ještě ta sestra, která je více starostlivá. Například když přišel čas, rozhodnout se o vysoké škole, Ashley bojovala se strachem a pochybnostmi. "Když jsem šla vyplnit všechny papíry pro vysokou, nemohla jsem vyřešit, co chci jako hlavní předmět. Věděla jsem že chci studovat něco s obchodem a filmem, ale taky sem myslela,že bych ráda zkusila něco s psychologií. Jsem fascinovaná kolik existuje zajímavé práce, ale já chci také studovat. Ale rozrušovalo mě, že jsem si nebyla jistá, co chci dělat. Cítila jsem,že bych si měla být už jistá."
Ačkoli M-K a Ash trvají na tom, že jsou obě stejně otevřené a přátelské, přátelé a fanoušci stejně říkají, že Ashley je to více introvertnější dvojče. Fanoušci, kteří je potkali na veřejnosti tvrdí, že zatímco M-K je dychtivá po konverzaci, Ash má tendence k stydlivosti z pozornosti. A zatímco M-K miluje, když jde ven tancovat s přáteli, Ash zůstává doma, nebo plánuje klidná setkání se svými nejbližšími. "Dávám přednost klidné večeří s kamarádkami," připouští. "Přemáhá mě, když jsem venku s mnoha lidmi. Pro mě je hezčí, když jsou věci klidnější, mírnější a mírnější."
Ashley byla vždy ty sestra, která byla méně spokojená, když fotografové začínali fotit a rozhovory začínali vlezlou otázkou. "Mám ráda, když je můj osobní život soukromý a neveřejný," říká vážně. "Když jste na očích veřejnosti, lidé si myslí, že se vás mohou ptát na všechno a vy musíte odpovídat. Ale pro mě�.jednoduše věřím, že jsou některé věci, které nemusím sdílet s celým světem. Své pocity sdílím se svými přáteli a rodinou."
A to také zahrnuje diskusi o Ashleyiném dlouhém vztahu s jejím přítelem Mattem. Zatímco fotografové jsou vždy připravení vyfotografovat pár procházející se spolu nebo držící se spolu za ruce, Ashley odmítá odpovídat na otázky o jejím romantickém životě. "Prostě jsou věci, o kterých nechci, aby věděl celý svět," říká rozhodně. "Snad budou naši fanoušci šťastní, když budou vědět, že já jsem šťastná. Opravdu nerada mluvím o svém osobním životě."
Ashley připouští, že co se týče módy, preferuje velmi ženský vzhled. Miluje nosit vlasy volně rozpuštěné a přichyluje se k blůzám a uvolněným sukním. Je mnohem pravděpodobnější zastihnout Ashley nosící bledé, jemné barvy, jako je růžová, fialová a bleděmodrá, miluje květinové potisky jemné barvy.
Ale Ashley také miluje hladké, rafinované, kultivované a elegantní šaty. Když dorazila na "Oprah" Ash se vyparádila do ohromující hedvábné zlaté blůzy a lesklé sukně. "Ráda se oblékám jako dospělá," říká. "Když jdu na veřejnost ráda působím vyzrále a dospěle a je pravda, že podle toho jak se oblékáte, si lidé často o vás udělají první dojem. Takže když chci být brána vážně a seriózně jako herečka a studentka, chci se obléknout seriózně."
Během jejích zaneprázdněných školních dní na New Yorkské Universitě, by mohla být Ashley často spatřena běžící městem ve svých abnormálně velkých slunečních brýlích a v ohebném klobouku, ale Ashley vždycky vypadá žensky a kultivovaně, vybírá si džíny, vysoké boty a roztomilé svetříky.
Ať už pracuje u filmu nebo na čtvrtletní eseji, Ashley vždycky věnuje pozornost, tomu jak vypadá.Ashley a její sestra obě cítí těsné a soudružné pouto mezi sebou a se zbytkem Olsenovi rodiny. Ale teď, když je jim 18, poznávají, že dospívají , a jsou připraveny rozšiřovat svou značku po světě. "Nevím, jestli budu vždy pracovat se svou sestrou," dodává. "Někdy si myslím, že bych možná chtěla dělat něco vlastního, vidím herečky jako Scarlet Johannson v �Ztraceno v překladu� nebo Kirsten Dunst ve �Věčném svitu neposkvrněné mysli� a myslím, že bych milovala hrát role jako tyto. Ne nutně velké role, ale opravdu zajímavé role ve filmech, které sdělují opravdové a jedinečné příběhy.
Když V�bor Hollywoodského Chodníku Slávy oznámila, že by měly dostat ocenění - hvězdu "The Olsen Twins", Ashley okamžitě vyjasnila, že ona a její sestra dávají přednost tomu, aby byly brány jako 2 odlišné osoby. "Není to tak, že jsme neoceňovaly váženost," reaguje. "Je to jen tak, že jsme 2 lidé, a myslíme si že by bylo milé být uznávané jako 2 osoby. Výbor to později změnil a na oceňované hvězdě byl nápis "Mary-Kate and Ashley Olsen" , ale Ashley si nicméně myslí, že 2 hvězdy by byly vhodnější.
Ale v minulém půlroce Ashley odsunula svůj obchodnický život aby mohla pomáhat své sestře Mary-Katy v jejím boji s anorexií. Ash zrušila všechny schůzky a osobní plány v New Yorku a odletěla zpět do Kalifornie, aby podpořila M-K. "Když se něco děje s mojí sestrou, budu tady pro ní."
Zatímco si Ashley užívá buď sama nebo s přáteli, její nejlépe strávený čas je s její sestrou a když přijde na sesterskou lásku, překypuje slovy o krásném vztahu, který sdílí s M-K. "Jak skvělé je být neustále se svým nejlepším přítelem?" ptá se. "Jsme nejlepší přátelé a sdílíme spolu naše nejtajnější myšlenky. Můžeme si navzájem dokončovat věty a občas víme, co si ta druhá myslí. Někdy mi M-K zatelefonuje, něco řekne a já si říkám �Myslela jsem na úplně to samé!� Vypadá to, že jsme vždy na stejné vlně a to znamená, že vždy budeme mít spolu něco speciálního.

Malé schrnutá o Ashley...

17. července 2007 v 14:37 | lucibuskaaa |  Ashley
jméno: Ashley Fuller Olsen
datum narození: 13.6.1986
místo narození: Sherman Oaks, Sand Fenando Valley, Californie, USA
znamení: blíženci
barva očí: modro zelená
barva vlasů: přírodní blondýnka
povaha: tichá a upřímná
hobby: tanec (balet, hip-hop, swing) , tenis, golf, kino
zbírá: plyšové medvídky
píše: pravou rukou
výška: 163 cm
hlas: nižší něž má Mary-Kate
popsala by se jako: milá
povinnosti: vysávání,úklid svého pokoje a péče o psy
oblíbený sport: fotbal,golf, jóga, tenis
oblíbený druh oblečení: rifle a malý top
oblíbený módní návrhář: Oscar De La Renta
doplňky,bez kterých se neobejde: náhrdelníky a prstýnky
oblíbený účes: rozpuštěné vlasy
oblíbená obuv: sandále
oblíbený druh knih: klasické
oblíbená kniha: Myši a lidé
oblíbený školní předmět: angličtina
nejméně oblíbený předmět: matematika
mimoškolní aktivity: plavání, fandění
oblíbená písnička: "Do You Want To Do" od Francze Ferdinanda
oblíbený film: Ever After
oblíbený seriál: Přátelé
oblíbený herci: Brad Pitt, Tom Cruise, Ben Afleck
oblíbené herečky: Sandra Bullock, Meg Ryan, Drew Barrymore
oblíbené obchody: LA-Fred Segal,Miu Miu. . . . New York-Scoop, Irene Wong
oblíbený zábavný park: Knott´s Berry Farm
oblíbené místo v Austrálii: Eiffelova vež
oblíbená barva: žlutá, růžová, purpurová, modrá
oblíbené zvíře: její pes Luccy
oblíbené jídlo: špagety
oblíbený nápoj: džus
oblíbená zmrzlina: čokoládová
oblíbené jídlo na Den Díkuvzdání: sladké pečené brambory s nějakými cukrovinkami
oblíbená Japonská kuchyně: sushi
oblíbený svátek: vánoce
její současné vozidlo: černý Range Rover
co dělá nejradši: nakupuje
co je podle ní na herectví nejlepší: cestování,poznávání nových lidí
co by chtěla dělat v budoucnosti : pokud nebude hrát,chtěla by být tanečnicí,ředitelkou nebo režisérkou
nesnáší: květák

Životopis:Ashley Fuller Olsen se narodila v pátek 13. ve znamení blíženců, a je o dvě a půl minuty starší než její sestra Mary-Kate. Když bylo Ashley devět měsíců, matka vzala ji i její sestru na konkurz do seriálu Full House (Plný dům).Sestry konkurz vyhrály a tak se až do jejich devíti let dělily o roli hlavní hrdinky Michelle Taner.Ashley byla ostýchavá a tak hrála spíše vážné a hromadné scény,kdežto extrovertní Mary-Kate hrála scény spíše komické a veselé. Již během seriálu stačily sestry založit úspěšnou společnost Dualstar Production Group a pod ní natáčely své první filmy. Jejich otec jim po skončení Full House najal jejich tiskového mluvčího Roberta Thorna. Ashley Olsen natočila společně se svou sestrou mnoho méně či více úspěšných filmů, v poslední době se ale sestry rozhodly vyrazit každá na svou sólovou dráhu.

Co na sebe Ashley prozradila Haper´s Bazaaru?

17. července 2007 v 14:36 | lucibuskaaa |  Ashley
Na své první obálce časopisu Haper´s Bazzaar bez své sestry Mary-Kate.Tento magazín nazývá Ashley "novou módní ikonou budoucnosti" a upozorňuje na zálibu dvojčat ve vagabundském stylu, který byl popsán jako "oblékání jako ze smetiště" a "boho styl".
"Na mou duši ani nevím, proč jsme se tak začaly oblékat" řekla Ash. "Rády nosíme velké oblečení nadměrných velikostí, oblékání je přeci celé o zábavě, největší kompliment, který mi můžete říct je "obdivuhodné"
Módní návrhář Christian Dior-John Galliano řekl, že Olsenky inspirovaly jeho novou podzimní kolekci. "to je fakt cool, že můžeme ovlivnit něco takového" říka Ashley, která se svou sestrou vlastní módní značku mary-kateandashley
Ashley magazínu zdělila také své nojoblíbenější módní návrháře-těmi jsou Marc Jacobs, Chanel, Stella McCartney a Calvin Klein. "Nepamatuji si, kdy to přesně začalo, ale v obchodech si vždycky vyberu ty nejdražší kousky oblečení. Na tohle jsem opravdu dobrá" říká se smíchem Ash.